המחלקה לכלי קשת

מורים לכינור:

בן דיין ליחי, ברסלר סרגי, הוניגן יני, פוזין אירנה, פיקובסקי סופי, פלדמן מילה, צוקרמן-אליעז רגינה, צוקרמן דמיטרי, קנטי רוברט, רמניוק ויטלי, שוסברגר ברק

מורים לויולה:

כרמלי צביקה, קנטי בלה, רינגל איתמר

מורים לצ'לו:

בן דיין יפתח, דוניצ'ב יאנה, מגן שמואל, סמניחין פולינה, סמרוב טניה, רגב נחום, שריד שולמית 

מורים לקונטרבס:

בורוביץ' ערן

מלווים:

דבורקין דני, סולודובניק מרינה, קמינקר מרינה, רוטנברג נטלי

לימודי כינור לילדים - לימודי ויולה לילדים - לימודי צ'לו לילדים - לימודי קונטרבס לילדים:

מחלקת כלי-הקשת בקונסרבטוריון מציעה לתלמידים שיעורי כלי בהדרכתם של מיטב המורים לכינור, ויולה, צ'לו וקונטרבס. בנוסף, נגני כלי קשת בראשית דרכם מהמחלקה משתתפים בתזמורת כלי קשת מתחילים  בהדרכתה של דיאנה לופו. כמו כן, תלמידי המחלקה מנגנים בתזמורת כלי הקשת הצעירה בניצוחו של נמרוד גאון ובהמשך גם בתזמורת הסימפונית הייצוגית בניצוחו של ברק ייבין. שתי התזמורות נמנות על הבולטות שבתזמורות הצעירות הפועלות בארץ, מופיעות בכנסי משרד החינוך וזוכות לשבחים רבים על הופעותיהן.

תלמידים מתקדמים במחלקה משולבים בהרכבים קאמרים מגוונים. במסגרת פעילות זו, נוסדו במחלקה הרכבים בעלי שם עולמי כמו הרביעייה הירושלמית ורביעיית אריאל. בוגרי המחלקה ניגשים לבחינות הבגרות של משרד החינוך, הכוללות נגינת רסיטל והגשת עבודת גמר, ורבים מהם אף ממשיכים בלימודיהם באקדמיה הגבוהה. בכל שנה ושנה זוכים תלמידי המחלקה לייצוג נרחב בקרב זוכי קרן התרבות אמריקה-ישראל ובין מקבלי מעמד "מוזיקאי מצטיין" בצה"ל. ברשות המחלקה מבחר כלים להשאלה עבור תלמידים מתחילים.

שתף: 

חדשות ואירועים

No news and events in this department