הרכבים קאמריים

אנו בקונסרבטוריון האקדמיה שמים דגש מיוחד על ההרכבים הקאמריים מתוך ראיה שהרכבים אלו מאפשרים עבודה על רפרטואר מאתגר, נגינה בקבוצה יחד עם עבודה אישית עם כל תלמיד ותלמיד.

 

אנסמבל סקסופוני ירושלים 

מנהל אומנותי - גרש גלר

האנסמבל פועל משנת 1992 והופיע בקונצרטים רבים בארץ ובעולם מטעם עיריית ירושלים, הקק"ל, משרד החינוך והתרבות, ומשרד החוץ. כמו כן, הופיע בפסטיבל ישראל, בטלוויזיה הישראלית, בכנסי משרד החינוך ובמוזיאון ישראל.  הרפרטואר כולל מוסיקה קלאסית, עממית, חסידית, ג'אז ורוק. האנסמבל הקליט דיסק בשיתוף המרכז למוסיקה ירושלים- עליו זכה לשבחים רבים.

 

אנסמבל גיטרות

מנהלת אמנותית - אירית אבן טוב 

האנסמבל משלב הרכבים קטנים (שלישייה, רביעייה) ועד הרכב גדול של 10 גיטרות. מטרת העבודה באנסמבל היא הקניית כלים לנגינה קאמרית: הקשבה לעמיתך להרכב, פיתוח היכולת לנגינה בתוך טמפו נתון, למידה כיצד ליצור דינאמיקה בהרכב וכיצד ליישם את כל אלו תוך כדי ביצוע על הבמה.
ההרכבים הם מהמובילים באיכותם בארץ והם מופיעים בקונצרטים ייצוגיים של הקונסרבטוריון והתיכון, כגון: שידור ישיר לרדיו מהמרכז בעין כרם, קונצרט ייצוגי במוזיאון ישראל ובכנס צוותי נגינה ארצי.

 

אנסמבל כנרים
 
מנצחת - רגינה צוקרמן
 
אנסמבל הכנרים  מאגד בתוכו את הנגנים המתחילים המתאימים לנגינה תזמורתית, מכיתות ג' -ה'. אנו מתמקדים בעקרונות הבסיסיים בנגינה בתזמורת: הקשבה, קצב, דינמיקה ואינטונציה, כמו כן בסגנון, בניית משפטים מוסיקליים ועוד.
 
 

אנסמבל חליליות

מנהלת אמנותית - יעל שמשוני

אנסמבל החליליות של קונסרבטוריון האקדמיה פועל כבר שנים רבות והופיע בין היתר בקונצרטים חשובים ויוקרתיים ברדיו, בתאטרון ירושלים, עם התזמורת הסימפונית  רשות השידור, מוזיאון ישראל ועוד. האנסמבל עובד גם בהרכב צעיר וגם בהרכב בוגר, ומשלב בתוכו נגנים מתאימים  מהקונסרבטוריון. ההרכבים עובדים על רפרטואר מגוון לכלי, לעתים בשילוב כלים נוספים כולל ליווי צ'מבלו ו/או פסנתר, תוך שימת דגש על ערכים של חדוות נגינה, הקשבה, סובלנות, משמעת, כבוד הדדי ,סגנון ומקצועיות.

 

בנוסף לגופי הרכבים אלה,ישנה גם אפשרות לעבודה בדואט או שלישייה בהתאם לרמת התלמיד.

 

הרכבים קאמריים נוספים

דואו פסנתר, טריו פסנתר, רביעיית כלי קשת, חמישייה לקלרינט ורביעיית כלי קשת, חמישיית כלי נשיפה מעץ, הרכב נבלים, הרכב חלילים, הרכב כלי מתכת, רביעיית קלרינטים, הרכבים ווקאלים ועוד.

שתף: 

חדשות ואירועים

No news and events in this department