הקונסרבטוריון - קונצרטי תלמידים מס' 7 ו-8 (תשע"ח)

יום שני, 1 ינואר 2018, 18:30
הוסף ללוח שנה
אולם נבון, קונסרבטוריון האקדמיה, גבעת רם
בהשתתפות: 

תלמידי הקונסרבטוריון

בתכנית: 

קונצרט #7 - 18:30, מלווים בפסנתר: נטלי רוטנברג,מרינה שייביץ'

1. פ.בורגמולר               ארבסק                         תמר מנגובי      פסנתר  מ.מרמינסקי

    ד.קבלבסקי               ליצן

2. י.ס.באך                    אינוונציה בדו מז'ור       אייזיק לוין         פסנתר  א.יאמפולסקי

    פ.צ'ייקובסקי             בוקר חורפי

3. ה.פרסל                    אריה                            טלי רייחל          שירה    ח.דיגילוב

    פ.בן חיים                  שיר ערש לבובתי

4. ת.ארן                       אריה                            אלה בייקר        שירה    ח.דיגילוב

   ו.א.מוצרט                  שיר אביב

5. א.קריסימי                 אריה                            נטע ננדזה        שירה    ח.דיגילוב

   מ.גלינקה                   רומנסה

6. כ.ו.גלוק                     אריה                          מאשה מיכאלסון  שירה  ח.דיגילוב

   ו.א.מוצרט                  אריה

7. י.ס.באך                    אינוונציה בדו מינור       שירה מזר         פסנתר  ד.זמל

    ה.ברטיני                   אטיוד

8. י.ס.באך                    אלמנד,קורנט וסרבנד    נועה מזר          פסנתר  ד.זמל

                                    מתוך סויטה צרפתית בדו מינור

   ר.דע עוז                     היה שלום באך

9. י.ס.באך                    קונצ'רטו איטלקי,פרק I  נועם פרחי        פסנתר  ד.זמל

     קראמר                    אטיוד

 

 

קונצרט #8 - 19:30, מלווים בפסנתר: מיכאל זרצקל, דני דבורקין

 

1. א.ויאטן         קפריצ'ו בסגנון פגניני                 תום מנטל         ויולה     י.בוקינסקי

2. י.ס.באך        סונטה במי מינור,פרקים I,II       מיכאל מינץ       חליל     ר.ברמן

3. נ.קוסטה       Le Depart                                בראל מזרחי     גיטרה   א.אבן טוב

4. י.ס.באך        פרלוד ופוגה בדו מינור,כרך II     נתן לסט            פסנתר מ.סולודובניק

   א. ארנסקי      אטיוד

5. ס.רחמנינוב  פרלוד בסי מינור                        אהרן אסקין       פסנתר  מ.סולודובניק

6. ו.א.מוצרט     רביעייה לחליל וכלי קשת            מיכאל מינץ – חליל       

                        ברה מז'ור,פרקים I,II                 עדי נולמן – כינור

                                                                       שמחה דיגילוב – ויולה

                                                                       נדב יואל – צ'לו       בהדרכת ע.אזרד

7. י.ס.באך        פרלוד ופוגה ברה מינור             יולי ברס            פסנתר  ס.גרינשטיין

   ק.סן סנס        קונצ'רטו מס' 2,פרק I

 

שתף: